Dąbrówka

Cena
4 000 000 PLN
Powierzchnia
1 674 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomości położone w Dąbrówce (gmina Gogolin, powiat krapkowicki, województwo opolskie) w odległości ok. 5 km od miejscowości Gogolin, na trasie komunikacyjnej drogi wojewódzkiej nr 409 Krapkowice - Strzelce Opolskie i drogi powiatowej Dąbrówka - Zdzieszowice. W odległości ok. 8 km znajduje się wjazd na autostradę A4, co może stanowić duży atut nieruchomości.

Nieruchomości gruntowe stanowią wydzielony obszar o łącznej powierzchni 0,7772 ha, które tworzą zwarty kompleks w kształcie wieloboku zbliżonego do prostokąta, który w swojej formie tworzy teren zamkniętego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Teren w całości ogrodzony z bramą zautomatyzowaną. Teren nieruchomości wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizację deszczową, telekomunikacyjną.
Na działkach gruntowych wchodzących w skład kompleksu zlokalizowane są m. in. budynki przystosowane do prowadzenia działalności produkcyjnej.
Nieruchomość tę tworzą: działka stanowiąca drogę wewnętrzną oraz parking o nawierzchni z kostki brukowej betonowej, działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zaadaptowanym na budynek biurowy z laboratorium technologicznym o powierzchni użytkowej 233m², niezabudowana działka stanowiąca ciąg komunikacyjny, działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni 180m² (o niezmienionej funkcji), działka zabudowana budynkiem biurowo-produkcyjnym o łącznej powierzchni 354m² oraz działka zabudowana budynkiem produkcyjno – magazynowym o łącznej powierzchni użytkowej 907m², wraz z terenem zielonym z nasadzeniami, terenem leśnym zadrzewionym. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działki oznaczone są symbolem 1 MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, przecięte drogą wewnętrzną na rzecz terenu oznaczonego symbolem 5 PU tereny obiektów produkcyjnych, składowych, magazynowych i usługowych oraz 2 Zl – tereny zieleni leśnej.
Podana cena oferty składa się z części kompleksu w kwocie 3.500.000 zł netto, do której należy doliczyć podatek VAT w obowiązującej stawce oraz cena budynku mieszkalnego jednorodzinnego w kwocie 500.000 zł brutto. Cena podlega negocjacji.

ZAPRASZAMY NA SZCZEGÓŁOWĄ PREZENTACJĘ OFERTY: Aneta Czopko (Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Licencja zawodowa nr 17642) tel. 509 609 293 lub 504 097 996, e-mail: a.czopko@enterdom.pl Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup nieruchomości. Więcej ofert na stronie www.enterdom.pl Biuro znajduje się w Krapkowicach, przy ul. Rybackiej 11. Zapraszamy! Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Zaplecze socjalne pod produkcję: Tak
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak

EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko

Formularz Kontaktowy

 Potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z treścią informacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Anetę Czopko działającą pod firmą EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko (Administratora), w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź telefonicznie (w zależności od wybranej formy kontaktu). *

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko z siedzibą w Krapkowicach 47-300, przy ul. Rybackiej 11, („Administrator”). Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu