Home Staging

Home Staging

Pomożemy w przygotowaniu Państwa nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu – Home Staging – w dużym skrócie jest to technika profesjonalnego przygotowania i prezentowania nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży bądź wynajmu.

Zabieg taki jest nie drogi, a będzie widoczny. Celem takiego przygotowania jest wzbudzenie zainteresowania jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyśpieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

Każdy z nas lubi ładne i przejrzyste wnętrza, dlatego wykorzystamy nasze umiejętności, aby wnętrze Państwa domu lub mieszkania wyglądało atrakcyjnie dla potencjalnego kupującego. W krótkim czasie i niewielkim kosztem można zmienić nieciekawe wnętrze w miejsce, które już na pierwszy rzut oka spodoba się niemal każdemu.

Dostrzegamy potencjał tam, gdzie nie widać go gołym okiem. Działając w interesie sprzedającego oraz kupującego dążymy do uzyskania jak największego zainteresowania nieruchomością. Korzyść jest obustronna. Sprzedający może w krótszym czasie uzyskać oczekiwaną cenę ze sprzedaży. Kupujący zaś, spośród bardzo wielu ofert dostępnych na rynku, ma szansę ujrzeć cały potencjał  nieruchomości, co może pomóc mu w podjęciu świadomej decyzji o zakupie.

Home Staging ma dwa cele. Pierwszy to przygotowanie mieszkania lub domu tak, aby podczas prezentacji wyglądało bardziej atrakcyjnie. Drugi, to przygotowanie odpowiednich zdjęć, które zaprezentujemy m.in. na naszej stronie internetowej oraz portalach internetowych.

Biuro EnterDOM Nieruchomości i Kredyty jest jedynym biurem w Krapkowicach i okolicy, które w swojej ofercie kompleksowo przygotuje nieruchomość do sprzedaży.

– Pierwszym krokiem będzie dokonanie oględzin nieruchomości. Następnie zaproponujemy ewentualne zmiany. Wspólnie określimy stylistykę i temat przewodni nieruchomości.

– Ustalimy zakres prac, listę zakupów, a przede wszystkim budżet przeznaczony na zwiększenie atrakcyjności nieruchomości do sprzedaży lub do wynajęcia.

– Zawsze ustalamy szczegóły z Naszym Klientem.

– Po zakończeniu prac wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową i prezentujemy zalety nieruchomości.