Kredyty

Kredyty

Zakup nieruchomości, to często jedna z kluczowych decyzji w życiu, ale również znaczny wydatek, dlatego biuro EnterDOM Nieruchomości i Kredyty pośredniczy przy współpracy z bankami. Pomożemy Państwu sfinansować zakup nieruchomości wyszukując indywidualnie dobraną do osobistych wymagań i najkorzystniejszą ofertę kredytową. Pośrednik kredytowy będzie Państwu towarzyszył i pomagał w czasie całego procesu kredytowego, od momentu złożenia wymaganych dokumentów, aż po podpisanie umowy. Jednocześnie dzięki bezpośredniej komunikacji z naszym biurem nieruchomości, transakcja będzie przeprowadzona dla Państwa szybko a przede wszystkim bezpiecznie.

Posiadamy kilkuletnią praktykę w sektorze bankowym co gwarantuje wysoki i profesjonalny poziom obsługi. Naszym głównym celem jest pomoc w zrozumieniu i podjęciu właściwych decyzji finansowych, dopasowanych do potrzeb Naszych Klientów.
W jednym miejscu, w prosty sposób i w miłej atmosferze wprowadzimy Państwa w świat finansów, pomożemy określić potrzeby i możliwości finansowe oraz wynegocjujemy korzystną ofertę kredytową, stworzoną specjalnie dla Państwa.
Oferujemy szeroki wachlarz kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych oraz inwestycyjnych. Współpracujemy z najlepszymi bankami m.in. ING Bank Śląski S.A, PKO Bank Polski S.A., PeKaO S.A.

Świadczymy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu kredytu.
Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że pomożemy przy:

  • sprawdzeniu zdolności kredytowej,
  • wyborze odpowiedniej oferty czy też banku,
  • kompletowaniu dokumentów oraz wypełnieniu wszelkich bankowych formalności,
  • gwarantujemy koordynację całego procesu kredytowego do momentu wypłaty kredytu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zespół EnterDOM Nieruchomości i Kredyty