O firmie

O firmie

Szanowni Państwo

Witamy na stronie biura EnterDOM Nieruchomości i Kredyty jednocześnie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz skorzystania z naszych usług.
EnterDOM Nieruchomości i Kredyty jest biurem nieruchomości działającym w oparciu o licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 17642. Nasze działania są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej co gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji.

Dbamy o bezpieczeństwo Naszych Klientów, dlatego w biurze EnterDOM Nieruchomości i Kredyty wszystkie oferty przechodzą pełną weryfikację pod względem prawnym. Swoją rolę postrzegamy jako pracę przewodnika, który bezpiecznie prowadzi Klienta w drodze do wymarzonego własnego domu. Troszczymy się o Naszych Klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do sfinalizowania transakcji, a nawet dłużej służąc swoją radą i pomocą.
Zależy nam na tym, aby w jednym miejscu mogli Państwo znaleźć fachową pomoc w zakresie szeroko pojętego obrotu nieruchomościami.

Wieloletni staż i znajomość lokalnego rynku pozwalają nam budować trwałe i partnerskie relacje z Klientami. Zebrane na przestrzeni lat doświadczenie nauczyło nas jak rzetelnie i sprawnie przeprowadzić Naszych Klientów przez cały proces sprzedaży czy też zakupu nieruchomości, jak określać ich potrzeby, jak negocjować z myślą o dobru Klienta.
Wiemy, że wybór nieruchomości, to poważna życiowa decyzja, to nie tylko metry kwadratowe, ale także widok za oknem, przyjemna okolica, dobry dojazd, sąsiedztwo, szkoła, żłobek lub przedszkole w pobliżu. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc przy sprzedaży, kupnie i wynajmie wszelkich nieruchomości. Mając na względzie komfort i satysfakcję Naszych Klientów pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów. Biuro EnterDOM Nieruchomości i Kredyty współpracuje z prawnikami oraz z notariuszami, którzy czuwają nad tym, aby całość transakcji została przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ponadto współpracujemy z instytucjami wspomagającymi obrót nieruchomościami takimi jak: rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, architekci, radcy prawni, agenci ubezpieczeniowi, a także z bankami, w zakresie kredytów. Stała współpraca z bankami przyspiesza i ułatwia Naszym Klientom procedurę ubiegania się o kredyt. Chcemy pomóc w podjęciu właściwych decyzji finansowych, dopasowanych do potrzeb Naszych Klientów.

Celem szybkiego dotarcia z informacją do Klientów o zgłoszonych ofertach do sprzedaży oferujemy szeroki zakres działań marketingowych między innymi:
– Pozycjonowanie profesjonalnej strony internetowej biura
– Eksport ofert na portale internetowe
– Dokonujemy emisji ogłoszeń w prasie lokalnej oraz portalach społecznościowych
– Przygotowujemy ulotki
– Na nieruchomościach, które przyjmujemy do sprzedaży umieszczamy banery informacyjne

Liczymy że biuro, które udało nam się stworzyć, spełni Państwa oczekiwania. Najlepszą zaś rekomendacją dla nas będą zadowoleni Klienci, którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje i nadal chcą korzystać z naszych usług jednocześnie polecając nasze biuro innym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zespół EnterDOM Nieruchomości i Kredyty