Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, pragniemy być postrzegani jako firma nowoczesna i godna zaufania oraz jako rzetelny partner biznesowy, firma która przyczynia się do rozwoju rynku nieruchomości, a także kreuje pozytywny wizerunek pośrednika.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w trosce o bezpieczeństwo każdej transakcji, współpracujemy z szerokim gronem specjalistów związanym z rynkiem nieruchomości.

Chcemy aby w jednym miejscu mogli Państwo znaleźć pomoc zarówno w związku z wyceną nieruchomości, pomocą w przygotowaniu dokumentacji, uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości, aż do momentu wizyty u notariusza.

Dlatego współpracujemy między innymi z:

  • rzeczoznawcami majątkowymi
  • geodetami
  • adwokatami oraz radcami prawnymi
  • notariuszami
  • agentami ubezpieczeniowymi

Oferujemy usługę finalizacji transakcji – może zdarzyć się, że samodzielnie Państwo znajdziecie nieruchomość do zakupu lub nabywcę na swoją nieruchomość – nie macie Państwo czasu na kompletowanie dokumentów, obawiacie się ryzyka związanego z samodzielnym przeprowadzeniem transakcji – skorzystajcie z pomocy, wiedzy i kompetencji specjalistów – zgłoście się do biura EnterDOM Nieruchomości i Kredyty.

Opierając się na naszym doświadczeniu wspieramy również trudne przypadki sprzedaży zadłużonych nieruchomości między innymi obciążenia hipoteczne, służebności, egzekucje komornicze i administracyjne oraz sprawy spadkowe.

Oferujemy, także pomoc w przygotowaniu Państwa nieruchomości do przekazania nowemu nabywcy. Pomożemy w wywozie niepotrzebnych mebli, sprzętów czy śmieci.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zespół EnterDOM Nieruchomości i Kredyty