Gogolin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
130,58 m2
Liczba pokoi
5

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszy projekt lokalnego inwestora MI–BUD Development Sp. z o.o. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Dębowej w Gogolinie. Jest to inwestycja, na której każda rodzina znajdzie swoje wymarzone miejsce do życia.

W pobliżu (ok. 1 km) znajdują się punkty handlowo usługowe, przedszkole, szkoła, stacja PKP. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU PCC (2%)

Docelowo przewidziany jest kompleks 10 budynków w zabudowie szeregowej. Planowany termin odbioru 2 kwartał 2021 roku.

Budynek dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 130,58 m2 (w tym powierzchnia garażu wynosi 18,79 m2) usytuowany na działce gruntu o powierzchni około 252 m2. Podejście do budynku i podjazd do garażu wyłożony kostką brukową. W budynku na parterze przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, przedpokój, toaleta, pomieszczenie gospodarcze (spiżarnia), wiatrołap i garaż. Piętro stanowią cztery pokoje, łazienka z toaletą, pomieszczenie gospodarcze (pralnia) oraz przedpokój.

Budynki będą zrealizowane w standardzie deweloperskim. W cenie deweloper oferuje drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV z szybami termoizolacyjnymi wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie, bramę garażową panelową z siłownikiem elektrycznym oraz instalację elektryczną, teletechniczną, gazową, wodną i kanalizacyjną. Budynki będą podłączone do miejskiej sieci gazowej, a każdy budynek zostanie wyposażony w kocioł gazowy kondensacyjny z podgrzewaczem c.w.u. Na parterze i piętrze części mieszkalnej zostanie rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. W ogrodzie zaplanowano dodatkowe wyprowadzenie wody.
Deweloper podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, dlatego też w początkowym etapie budowy zapewnia możliwość zmiany aranżacji rozkładu pomieszczeń oraz podwyższenia standardu wykończenia, dzięki czemu nieruchomość nabywa indywidualny charakter.
Zapraszamy na szczegółową prezentację oferty: Aneta Czopko (Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Licencja zawodowa nr 17642) tel. 509 609 293 lub Agnieszka Olczak-Zielińska tel. 504 097 996.
W ramach oferty pomagamy również w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup w/w nieruchomości. Więcej ofert na stronie www.enterdom.pl Biuro znajduje się w Krapkowicach, przy ul. Rybackiej 11. Zapraszamy! Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C

 • Dach: Dachówka ceramiczna
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Gaz: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • : Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • : Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko

Formularz Kontaktowy

 Potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z treścią informacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Anetę Czopko działającą pod firmą EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko (Administratora), w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź telefonicznie (w zależności od wybranej formy kontaktu). *

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko z siedzibą w Krapkowicach 47-300, przy ul. Rybackiej 11, („Administrator”). Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu