Chmielowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
485 000 PLN
Powierzchnia
102,54 m2
Liczba pokoi
4

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszy projekt Opolskiego Dewelopera STRUXI. Osiedle Róży Wiatrów zlokalizowane w Chmielowicach - w jednej z najbardziej zielonych dzielnic miasta Opole. Jest to wieloetapowa inwestycja, na której każda rodzina znajdzie swoje wymarzone miejsce do życia.

Mamy w ofercie domy jednorodzinne o różnym metrażu, budynki w zabudowie bliźniaczej oraz apartamenty z ogródkiem lub tarasem w budynkach bezczynszowych.

W pobliżu (ok. 1 km) znajdują się punkty handlowo usługowe, przedszkole, szkoła, stacja PKP. W odległości ok. 5 km centrum miasta Opole oraz centrum handlowe Karolinka. Na osiedlu znajduje się przystanek autobusowy MZK linii nr 17.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Docelowo przewidzianych jest 14 NIERUCHOMOŚCI W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, które realizowane są
przy Al. Goździkowej. Przewidziany termin odbioru 3 kwartał 2020 roku.

Budynek dwukondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 102,54 m2 (wraz z garażem) usytuowany na działce gruntu o powierzchni około 275 m2. Nieruchomość ogrodzona z trzech stron budynku, część frontowa otwarta. Podejście do budynku i podjazd do garażu wyłożony kostką betonową. W budynku na parterze o łącznej powierzchni 55,64 m2 przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu, przedpokój, toaleta, wiatrołap i garaż (przejście z garażu do wiatrołapu). Piętro o powierzchni 46,90 m2 stanowią trzy pokoje, łazienka z toaletą oraz przedpokój.
W cenie deweloper oferuje drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV 3-szybowe wyposażone w elektryczne rolety zewnętrzne, bramę garażową z napędem elektrycznym oraz instalację elektryczną, telekomunikacyjną, gazową, wodną i kanalizacyjną. Budynki będą podłączone do miejskiej sieci gazowej, a każdy lokal zostanie wyposażony w dwufunkcyjny kocioł gazowy. Na parterze i w łazience na piętrze zostanie rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, pozostałe pomieszczenia na piętrze zostaną wyposażone w grzejniki. W ogrodzie zaplanowano dodatkowe wyprowadzenie wody.
Deweloper podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, dlatego też w początkowym etapie budowy zapewnia możliwość zmiany aranżacji rozkładu mieszkania, dzięki czemu nieruchomość nabywa indywidualny charakter.
Droga dojazdowa do budynków będzie utwardzona i oświetlona lampami ledowymi z panelami solarnymi.
Zapraszamy na szczegółową prezentację oferty: Aneta Czopko (Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Licencja zawodowa nr 17642) tel. 509 609 293 lub 504 097 996.
W ramach oferty pomagamy również w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup w/w nieruchomości. Więcej ofert na stronie www.enterdom.pl Biuro znajduje się w Krapkowicach, przy ul. Rybackiej 11. Zapraszamy! Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C

  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko

Formularz Kontaktowy

 Potwierdzam, iż zapoznałam/łem się z treścią informacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Anetę Czopko działającą pod firmą EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko (Administratora), w celu uzyskania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź telefonicznie (w zależności od wybranej formy kontaktu). *

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EnterDOM Nieruchomości i Kredyty Aneta Czopko z siedzibą w Krapkowicach 47-300, przy ul. Rybackiej 11, („Administrator”). Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu